Wodzirej – kim jestem?

Kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność i elastyczność – to cechy, które opisują mnie jako wodzireja. A na czym polega moja pasja?

Współpracuję z DJ-em, który dzięki doskonałemu sprzętowi i bogatym zasobom muzycznym, jest w stanie sprostać wymaganiom każdej uroczystości. Podczas wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi – obserwuję zabawę gości i do ich potrzeb dopasowuję rozmaite aktywności. Odnajduję się w każdym towarzystwie i czerpię radość z przebywania z ludźmi, jednocześnie „rozkręcając” imprezę. Poprowadzę dla Was wesele, bal karnawałowy, studniówkę, komers, urodziny, dyskotekę, imprezę firmową, Pierwszą Komunię Świętą czy prymicje i zapewniam, że wspólna zabawa będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem!

Moje kompetencje

Do tej pory kształciłem się i nadal doskonalę swoje umiejętności jako wodzirej zabaw bezalkoholowych. Niezliczona ilość poprowadzonych przeze mnie imprez „bez kieliszka”, świadczy o tym, że alkohol najlepiej zastąpić dobrym Wodzirejem. Swój dotychczasowy warsztat pracy rozwijałem podczas wielu kursów i szkoleń w Katowicach oraz Krakowie. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają mi na poprowadzenie wszelakich imprez, dostosowanych do potrzeb moich klientów.

Jastrzębie - Zdrój
Paweł Jagodziński
Phone: 885640965